مصاحبه اختصاصی با  شریف  نظام مافی مدیرعامل شرکت بولر در ایران
 
اروپا در شمال ایران جانشین چین می شود
 

 شرکت بولر یک شرکت شناخته شده سوئیسی است که در سراسر جهان فعالیت دارد.
مهندس شریف نظام مافی مدیرعامل شرکت بولر ایران در خصوص آشنایی با این شرکت و اهداف مدنظر آن می گوید: ما در مورد بومی‌سازی ماشین‌آلات و اینکه بتوانیم دستگاه‌های صنف‌های متفاوت را در ایران با ساختار همان منطقه بسازیم خیلی تمرکز کرده‌ایم و در حال حاضر بخش عمده تمرکز ما بر روی شالیکوبی است. 
تمرکز بر روی دستگاه پوست‌گیر و سفیدکن شالی دیگر هدف ما است که برای اولین بار در ایران این مهم اتفاق خواهد افتاد و این تحول شگرفی را ایجاد خواهد کرد .چونکه دانه شکسته را کم خواهد کرد.
 شالیکوبی‌های سنتی و یا چینی که بیشتر آنها هم چینی هستند نزدیک 30 تا 35 درصد شالی را در زمان پوستگیری می‌شکنند  و این بخش از محصول عملا به دانه مرغ تبدیل می‌شود  در حالیکه این حجم با دستگاه‌های «بولر» به زیر 5 درصد خواهد رسید. 
با استفاده از ماشین‌آلات شالیکوبی «بولر» دیگر نیازی به واردات برنج نخواهیم داشت چراکه حجم دانه شکسته که به مصرف دانه مرغی می‌رسد، کم خواهد شد و شاهد تحول چشمگیری در این صنعت خواهیم بود.
وی تاکید کرد: این یک سرمایه‌گذاری زیربنایی است. ما نزدیک به 3 هزار شالیکوبی در مازندران داریم که اصلا نیازی به این تعداد شالیکوبی فرسوده نیست. با ماشین‌آلات شالیکوبی «بولر» بزرگان و قدرهای این عرصه در میدان رقابت باقی خواهند ماندو به جای اینکه 3 هزار شالیکوبی بی‌کیفیت داشته باشیم، می‌توانیم 200 شالیکوبی مدرن داشته باشیم که نه‌تنها از تکنولوژی روز دنیا استفاده می‌کند بلکه ایران را از واردات برنج ‌بی‌نیاز می کنند.
مهندس شریف نظام مافی مدیرعامل شرکت بولر  منطقه ای در ادامه افزود: شرکت بولر یک شرکت سوئیسی است که 174 دفتر در سراسر جهان و بیش از40 هزار کارمند دارد.از مجموع 12 کارخانه ای که در جهان وجود دارد، 1 کارخانه در آستارا است که از امسال با خط کامل تولیدات بولر، فعالیتش را آغاز می کند. نظام مافی اظهار داشت: تمام دستگاه ها در ایران با کیفیت سوئیسی و با قیمت مناسب ریالی و با اهداف خدمت رسانی و جایگزینی دستگاه بی کیفیت چینی که باعث شکسته شدن برنج ها می شود، ساخته می شود. مدیرعامل شرکت بولر ایران ادامه داد: به خاطر اصلاح ساختار شالیکوبی های موجود در ایران، بولر اقدام به ساخت ماشین های کلیدی صنعت شالیکوبی کرد که از جمله آن می توان به ماشین های سفیدکن، پولیشر، پوست کن و جداکننده برنج سفید از شالی اشاره کرد. وی یادآور شد: همانگونه که در تمام دنیا شالیکوبی های مدرن دارای دستگاه های مدرن  هستند، در ایران هم اینگونه است نظیر شرکت پردیس گلستان( برنج گلستان) در شهرستان جویبار، شیلان برنج شمال در گرگان، شرکت نازگل شمال در آمل، برنج روزبه در بابل و برنج نیلوفر فارس(لنجان)سپاهان در اصفهان.
نظام مافی با بیان اینکه امیدواریم بتوانیم تحول خوبی در شالیکوبی ها ایجاد نماییم، عنوان کرد: ارائه برنج مطبوع با دستگاه های صد درصد ایرانی و با کیفیت سوئیسی – آلمانی برای مردم ایران از اهداف ما است و انشااله به آن دست یابیم.
وی در پایان خاطرنشان کرد: این مجموعه در شمال کشور افتخار دارد جهت تسهیل در ارائه خدمات خود به علاقمندان، دکتر سید مهدی جعفریان را به عنوان مسوول خدمات فروش در استان های شمالی کشور معرفی
 کرده