سید شبر موسوی از جذب 46 میلیارد ریالی اعتبارات مکانیزاسیون کشاورزی توسط کشاورزان و بهره‎ برداران بخش کشاورزی  شهرستان میاندورود خبر داد و گفت: برای توسعه مکانیزاسیون کشاورزی، افزایش ضریب مکانیزاسیون و کاهش ضایعات و مصرف بهینه انرژی، 25 میلیارد ریال اعتبار از محل خط اعتباری مکانیزاسیون توسط سازمان جهاد کشاورزی مازندران به شهرستان میاندورود اختصاص داده شد.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان میاندورود ادامه داد: اين اعتبارات براي توسعه مكانيزاسيون و خريد انواع ماشين آلات بخش كشاورزي مانند كمباين مخصوص برداشت برنج، تراكتور، تيلر و دستگاه نشاكار برنج  و سایر ماشين آلات و ادوات کشاورزی بين متقاضيان توزيع شد.

وی افزود: تاکنون برای 440 نفر متقاضی ادوات و ماشین‎آلات کشاورزی با اعتبار 120 میلیارد و 400 میلیون ریال پس از بررسی  واجد شرایط بودن تشکیل پرونده شد که برای برخورداری از این تسهیلات به بانک کشاورزی معرفی شدند.

موسوی با بیان اینکه تاکنون 46 میلیارد ریال از این تسهیلات توسط 160 بهره بردار بخش کشاورزی این شهرستان جذب شد، تصریح کرد: در چند سال اخیر روند افزایش تعداد ادوات و ماشین‎آلات کشاورزی در این شهرستان سیر صعودی داشته و با ادامه این روند در سال‎های آینده شاهد تحول و توسعه مکانیزه شدن کشاورزی در این منطقه خواهیم بود.